Adres & Kontakt

Nasz adres

Kraszewskiego 9, 43-400 Cieszyn

Telefon

Przez lata kształciłem się w kierunku prawa i ukończyłem studia prawnicze w Katowicach. Aplikację adwokacką odbyłem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej. Obecnie jestem członkiem Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.

W trakcie aplikacji adwokackiej praktykowałem wykonywanie zawodu w kancelariach adwokackich oraz radcowskich. Odbyłem również praktyki w prokuraturach oraz sądach. Ponadto od ok. 10 lat współpracuję w zakresie stałej obsługi prawnej ze Stowarzyszeniem Pomocy Wzajemnej „BYĆ RAZEM” w Cieszynie.

Moje specjalizacje obejmują w szczególności z zakres szeroko pojętego prawa karnego oraz prawa rodzinnego. Prawadzę sprawy w zakresie rozwodów, podziału majątku, alimentów, opieki nad małoletnimi dziećmi oraz innych spraw w zakresie prawa rodzinnego. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą i zawodową w formie Kancelarii Adwokackiej.

Jako osoba mobilna, zorganizowana i sumienna, spotykam się z klientami na terenie m.in. Cieszyna, Bielska-Białej, Jastrzębia-Zdrój i całego województwa Śląskiego i prowadzę sprawy na tym obszarze. Swą praktykę prowadzę jednak również na całym terytorium Polski.

W żadnym stopniu nie brakuje mi odwagi i chęci pomagania innym – również w formie pro bono. Nie zapominam, że mój sukces prowadzi do sukcesu moich Klientów, zaś podstawową misją zawodu który wykonuję jest właśnie pomoc.

Udzielam skutecznej pomocy prawnej jako adwokat. W swojej kancelarii adwokackiej oferuję specjalistyczne doradztwo w zakresie moich specjalizacji, a także wszystkich głównych dziedzin prawa.

Ponadto reprezentację osoby w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.