Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski

87-100 Toruń
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski
ul. Lelewela 33 lok. 103
87-100 Toruń
Nasza Kancelaria specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz e-commerce. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, podmiotom gospodarczym oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Cechuje nas wysokie zaangażowanie, indywidualne podejście, konsekwencja w realizacji celów oraz pełne poszanowanie zasad etyki. Gwarantujemy najwyższe standardy w zakresie ochrony powierzonych informacji.

Właśnie się rozwodzisz? Twoja żona lub mąż postanowiła odejść i poszukać szczęścia z kimś innym? Czeka cię teraz długi proces sądowy. Dlatego skontaktuj się z nami. Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski zapewnia profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej sprawy rozwodowej.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym przeżyciem jest rozwód, dlatego stawiamy sobie za cel jak najwyższy komfort psychiczny naszych klientów. Nasi prawnicy to przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją emocje towarzyszące rozwodowi.
Troszczymy się o naszych klientów, dlatego wszelkich informacji o kosztach udzielamy przed podpisaniem umowy. Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski stawia na pierwszym miejscu transparentność i uczciwość. By poznać szczegóły naszej oferty wejdź na stronę www.kancelaria-ciesielski.pl

+ 48 514 389 605